fbpx
Kobitki, rychtujcie zioła i ocet jabkowy!
Kromflek

Kobitki, rychtujcie zioła i ocet jabkowy!

Rzekna teraz dwa słowa o ganc prostym knifie na włosy, co by sie piyknie blyszczały i nie były liche. Co jak co ale o szkuty trza dbać! Moi akurat som utrapiyniem bo to ciynki a delikatne jak cwist. Beztōż wynejduja roztomajte knify coby ich wzmonić.

Robia tak

Rano rychtuja se wywar – zalywōm wrzōntkiem ziołapokrziwa, skrzyp, kora dymbu i szałwia. Dymb i szałwia raczyj polecōm brunetkōm, frelōm z jasnymi włosami myni zalecōm te dwa zielska. Tak to czeko cołki dziyń w szolce pół litrowej, co by sie zrobiył mocny wywar.

Kobitki, rychtujcie zioła i ocet jabkowy!Na wieczór wyciągom torebki abo przelewom wywar przez cedzitko jak praje miałach zioła ususzone. Do tego dolywōm łeżka octu jabkowego i belontōm. Nie starejcie sie, zapach sie pryndko straci i nic nie bydzie czuć. Czasym mi sie wleje wiyncy octu i też je dobrze. Po umyciu włosiōnt po leku oblywōm se głowa wywarem i tela, fertich!

Wszyski zioła idzie kupić w aptykach, geszeftach zielarskich abo wiykszych supermarketach. Polecōm pokrziwa z zegródki ale jak miyszkocie na familokach tak jak jo, to bydzie ciyżko znejść jaki fajny krzok.

Kobitki, rychtujcie zioła i ocet jabkowy!

Ocet jabkowy dowo efekt zarozki, już po piyrszym użyciu włosy są zdrowsze i sie blyszczōm

Przy regularnym ônaczyniu na zicher bydziesz mieć fajne, odżywione włosienta. Co ważne, wreszcie przestanōm sie wywijać w kożdo zajta! Roboty z tym ni ma za wiela a efekty fajniste!

Dodaj komentarz